Terms and Conditions

Spacesuitballetdancers

Terms and Conditions

Kullanım Şartları

Son güncelleme: 05/25/2024

Lütfen web sitemizi kullanmadan önce bu Kullanım Koşullarını dikkatlice okuyunuz.

Anlaşma

Web sitemizi kullanımınız ve web sitemize erişiminiz, bu Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Kullanım Koşullarını kabul etmiyorsanız lütfen web sitemizi kullanmayın.

Fikri mülkiyet

Metin, görseller, grafikler, logolar, ses ve video da dahil olmak üzere web sitemizde yer alan tüm içerik, Cuddlypetz’in veya lisans verenlerinin mülkiyetindedir ve fikri mülkiyet yasalarıyla korunmaktadır. İznimiz olmadan web sitemizdeki materyalleri kopyalamamayı, dağıtmamayı veya çoğaltmamayı kabul edersiniz.

Yükümlülük Sınırlamaları

Web sitemizin veya içeriğinin kullanımından kaynaklanan hiçbir zarar veya kayıptan sorumlu olmayacağız. Web sitemizdeki materyalleri, açık veya zımni hiçbir garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlıyoruz.

Kullanım Koşullarında Değişiklikler

Kullanım Koşullarımızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni Kullanım Koşullarını bu sayfada yayınlayarak sizi herhangi bir değişiklik konusunda bilgilendireceğiz.

Bize Ulaşın

Kullanım Koşullarımıza ilişkin herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa lütfen admin@spacesuitballetdancers.com adresinden bizimle iletişime geçin.