Privacy Policy

Spacesuitballetdancers

Privacy Policy

Gizlilik Politikası

Son güncelleme: 05/25/2024

Cuddlypetz gizliliğinizi korumaya kararlıdır. Gizlilik politikamız, sitemizi kullandığınızda bize sağladığınız bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu açıklamaktadır.

Bilgilerin toplanması ve kullanılması

Web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya etkileşimde bulunduğunuzda bilgi topluyoruz. Bu, formları doldurduğunuzda veya sitemize kaydolduğunuzda olduğu gibi bize gönüllü olarak sağladığınız bilgileri de içerebilir. Ayrıca IP adresiniz, tarayıcı bilgileriniz, erişim tarihleriniz ve saatleriniz ve diğer benzer veriler de dahil olmak üzere cihazınızla ilgili belirli bilgileri otomatik olarak toplayabiliriz.

Topladığımız bilgileri hizmetlerimizi sağlamak ve geliştirmek ve sitemizin güvenliğini korumak için kullanırız. E-postanızı size hizmetlerimiz hakkında bilgi ve güncellemeler göndermek için kullanabiliriz, ancak yalnızca sizin izninizle.

Veri koruması

Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, değiştirilmeye, ifşa edilmeye veya imha edilmeye karşı korumak için güvenlik önlemleri alıyoruz. Ancak İnternet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin %100 güvenli olmadığını unutmayın.

Bilgilerin üçüncü şahıslara açıklanması

Kişisel bilgilerinizi izniniz olmadan üçüncü taraflara satmıyoruz, takas etmiyoruz veya aktarmıyoruz. Bu, sitemizi işletmemize veya işimizi yürütmemize yardımcı olan güvenilir üçüncü tarafları, bu taraflar bu bilgileri gizli tutmayı kabul ettikleri sürece kapsamaz.

Gizlilik politikasındaki değişiklikler

Gizlilik politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni gizlilik politikasını bu sayfada yayınlayarak sizi herhangi bir değişiklik konusunda bilgilendireceğiz.

Bize Ulaşın

Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen admin@spacesuitballetdancers.com adresinden bizimle iletişime geçin.